Leden 2012

*Znamení: vodnář (žena)*

31. ledna 2012 v 22:13 | *Michelle* |  _Charakteristika znamení_

Vodnář(žena)

Nejbezpečnější způsob, jak vstoupit do milostného vztahu s ženou ve znamení Vodnáře, je pamatovat si, že se v lásce chová stejně paradoxně jako ve všem ostatním. Tak nebudete zaskočen.Tato dívka má v lásce věrnost pevných znamení, ale také má v sobě netečnost a nedostatek citů vzdušného elementu. Vytvořit s ní šťastný vztah je možné jen tehdy, poskytnete-li jí volnost, aby se mohla věnovat nespočtu zájmů a stýkat se se svými přáteli. Nikdy nezkoušejte ji připoutat k plotně nebo k noze postele.
Patří každému, a přesto nikomu. Její láska může být něžná a inspirativní, ale vždy v sobě bude mít jistou prchavost jako napolo zapomenutá píseň.Jestliže se rozhodnete polapit tohoto motýla do sítě, pamatujte, že tato dívka nestráví svůj nepředvídatelný život s mužem, který není sám k sobě upřímný. Její morálka může být tak zvláštní, že jste nic takového ještě nezažil, a zcela odlišná od ustálených společenských pravidel, ale ona ji naprosto důsledně dodržuje. Také chápe, že vaše zásady mohou být silně individuální. To je v pořádku, ale nesmíte je porušit.

*Osudové vteřiny.. (č.3)* část třetí (konec)

31. ledna 2012 v 13:51 | *Michelle* |  *Osudové vteřiny..*

*Osudové vteřiny.. (č.3)* 3.část (konec)

Jenny je mrtvá.. ozýval se stále dokola hlas v Matějově hlavě..Ostatní přátelé se ho snažili i přes bolest a slzy v očích dostat pryč od té osudové propasti.Pomohly mu vstát na nohy a společně ho odvedli domů.Všichni už dávno poznali, co Matěj k Jenny cítí, takže věděli, jak těžké to pro něj musí být..Když byl Matěj doma, zavřel se ve svém pokoji a sednul si na svou postel.V ruce držel fotku Jenny.Po tvářích mu stékali slzy a jeho oči se nedokázali odtrhnout od její fotky.V hlavě se mu pořád vybavoval pohled na tu propast, pohled na padající tělo Jenny..

*Znamení: vodnář (muž)*

30. ledna 2012 v 20:13 | *Michelle* |  _Charakteristika znamení_

Vodnář(muž)

Abychom rovnou kously do kyselého jablka, nečekejte, že se muž Vodnář bude chovat tak, jak se mají chovat zamilovaní lidé. Jestli ano, čeká vás nepříjemné překvapení, možná dokonce série překvapení. Pokud jde o přátelství, nemohla byste si přát lepšího kamaráda nebo důvěrníka. Ale láska? Jak jeden můj známý Vodnář řekl: "Každý může mít dívku. Ale láska je něco docela jiného." To byl výborný postřeh. Pro Vodnáře je to skutečně "něco jiného".
Nejblíž k tomu, aby se do vás zamiloval, je, když se chová, jako když vás nemá rád. Důvod je jednoduchý - čistě logický. Vodnář má rád všechny. Každý je jeho přítel. Dokonce nazve i svého úhlavního nepřítele "můj přítel". Takže když řekne, že někoho nemá rád, něco to znamená. Ale není lehké zjistit přesně co. Různé nuance mohou být komplikované.
Muž Vodnář nechce odhalit své opravdové pocity, přestože jeho oblíbenou zábavou je pronikat do pocitů druhých lidí. Jeho vlastní reakce a motivy jsou složité a on má v úmyslu to tak nechat, protože mu dělá dobře vodit vás za nos. Tento muž zažije prostřednictvím lásky a přátelství mnoho zvláštních pocitů a každý z nich bude dychtivě rozebírat. Dokud ho nedostanete k oltáři, jste jen další zkušenost, další experiment, jakkoli těžké je se s tím smířit.

*Znamení: štír (žena)*

30. ledna 2012 v 19:55 | *Michelle* |  _Charakteristika znamení_

Štír(žena)

V ženě narozené ve Štíru je hluboká, tajemná krása. Je přitažlivá, hrdá a naprosto sebevědomá.
Jakmile děvčátko ve Štíru odhalí rozdíl mezi modrými a růžovými botičkami, smíří se s nošením růžových, protože vždy dovede vytěžit z dané situace maximum. Avšak růžová není její přirozená barva. Opravdová barva její povahy je tmavě fialová nebo bordová, což vůbec nejsou ženské barvy. Nicméně, abychom jí přiznali kredit, ona ve vás vzbudí dojem, že jsou.

Tyto ženy opovrhují příslušnicemi svého pohlaví, které neuspějí v rolích milenky, manželky a matky, jež jim byly přisouzeny. Dívka Štír drží na uzdě svou touhu dominovat, zatímco geniálně předvádí svou ženskost.
Je to neuvěřitelné, ale tyto ženy dokážou vypadat sexy v džínách, jezdeckých kalhotách nebo teniskách. Možná je to jejich zastřený hlas, který vytváří ten dojem.

*Krvavé slzy anděla*

29. ledna 2012 v 22:07 | *Michelle* |  *Básničky a citáty*

Krvavé slzy anděla

Smutný anděl na zemi sedí
smutně se kouká do země hledí.
Krvavé slzy mu tečou po tvářích
jeho bolest to je lidský hřích.
Někdo ho zranil, někdo ho zasáh
do srdce ho strefil a křičel zásah.
Byl to ostrý amorův šíp
kdyby ho tam nechal možná měl by se líp
ze srdce ho ale ztěžka vyrvává
na srdci mu krvavá jizva zůstává.
Anděl však ví jedno, že neměl by se líp
že to je lepší vyrvat si ten šíp.
Chudák anděl se zamiloval
do člověka který ho nemiloval.
On anděla nechce, nemá zájem
co to je láska, smutný to pojem.
Anděl plakal krvavé slzy dál
nikdo mu nepomohl, oheň v srdci plál.
Anděl smutně plakal, neměl šanci
umíral se steskem a křičel Milovat Tě nechci!

*Znamení: štír (muž)*

29. ledna 2012 v 15:55 | *Michelle* |  _Charakteristika znamení_

Štír(muž)

Jste-li zamilovaná do muže ve znamení Štíra a slovo vášeň vás leká, nazujte si tretry a utíkejte, jako kdyby vás pronásledoval King Kong. Protože vás pronásleduje.Nemluvím jenom o samotné milostné vášni, i když ta může být na předním místě. Mám na mysli také vášnivou intenzitu ve věcech politiky, práce, přátelství, náboženství, jídla, příbuzných, dětí, oblečení, života, smrti a všech dalších kategorií, jaké vás napadnou. Odpuzuje-li vás přemíra citů, muž Štír není přesně to, co potřebujete. Neohlížejte se a utíkejte.

Jestli jste právě potkala takového muže, asi si myslíte, že nejsem při smyslech. Je přece tak klidný a vyrovnaný. Jak by mohl být někdo s takovým sebeovládáním vášnivý, natož nebezpečně vášnivý? Mohl. Protože tím chladným zevnějškem jenom blafuje. Uvnitř jsou jeho vášně rozžhavené do ruda jako kamna, o která jste si spálila ruku, když vám byly tři nebo čtyři a chtěla jste si na vlastní kůži zkusit věci, které byly do té doby z vašeho dosahu.

*Znamení: beran (žena)*

29. ledna 2012 v 13:03 | *Michelle* |  _Charakteristika znamení_

Beran(žena)

Takže jste se zamiloval do dívky ve znamení Berana. Nevím, jestli vám mám blahopřát, nebo vás litovat.Když Byron napsal, že "láska je oddělená od života muže, ale je celou existencí ženy," zapomněl na ženu Berana. Třeba si myslí, že láska je celá její existence, ale je příliš zaujatá světem kolem sebe, nemluvě o sobě samé, aby pro ni lásky byla začátek i konec života. Dovede se obejít bez muže snadnější než kterákoliv jiná žena, kterou potkáte.

Pochopitelně obejít se bez muže není totéž, jako obejít se bez milostného prožitku. Vždy bude potřebovat hrdinu svých snů, po kterém touží její srdce. Může být minulostí nebo velmi vzdálený - nebo se ukrývá někde v mlhách zítřka - ale ona na něj stále myslí v aprílovém dešti. Pronásleduje ji v mysli, když napadne první sníh, když uslyší určitou píseň nebo když z nebe sjede blesk. Ovšem není-li její touha naplněna fyzickou přítomností muže, nijak zvlášť ho nepostrádá. Cokoliv on umí, ona dokáže líp - aspoň si to myslí.

*Anděl*

28. ledna 2012 v 16:53 | *Michelle* |  *Básničky a citáty*

Anděl

Na kraji cesty anděl stál
ten anděl slzy v očích měl
túžebně do nebe hleděl
v srdci už neměl naděj
do nebe se žalem se díval
a v rukách svoje křídla měl.

Když slza v oku zjevila se
hned zmizela ze světa všechna krása
když slza tekla po tváři
ta barva ze světa se vypařila
Když slza po bradě stékala
to krev místo vody z řek vytékala.

A tak anděl pláče dny a dny
dokud se mu Pán Bůh nezjeví
Zrazu Pán Bůh slituje se
a ukáže se na nebesích.

"Anděl milý neplač, dost !
Přišel jsem ti na pomoc.
No tak pověz, no tak říkej !"
a anděl jen pravil..

Střetl jsem raz člověka
a ten byl velmi šťastný
z oči mu zářili dve jiskričky lásky.

Povídal mi "Láska" to najkrásnější cit
když odešel
už i já jsem jí chtěl objevit.
A tak jsem kráčel dál světem
až nakonec jsem lásku střetl.

Vlasy ona dlouhé měla
na vílu se povznášela
byla něžná jako vánek
co probouzel mě každé ráno
kůži ona jemnou měla
hedvábí se podobala

Rty měla krásné
když čítala básně
taký sladký úsměv měla
mužská srdce získávala.

V očích měla ďábelské jiskry
až pozdě jsem zjistil
že tu hříšnou krásu sám ďábel stvořil
aby celý svět pokořil.

Žena nástroj ďábla
si zasedla na mě
rozhodla se zničit mě
tak mi křídla zlomila
z hrudě srdce vytrhla
a řekla, že všechno byli lži.

Když mě něžně líbala
život ze mě vysávala
na kolenách klečel jsem
s nadějí slova lásky říkal jsem

ona sa jen zasmála
a toto mi říkala:
Láska to je cit tak směšný
já mám radši činy hříšných
jak by sem tě milovala
to brzo by sem se zmarnila...

*Znamení: beran (muž)*

28. ledna 2012 v 16:23 | *Michelle* |  _Charakteristika znamení_

Beran(muž)

Ten tvor, co tamhle telefonuje - je to nabité dynamo? Je to planoucí pochodeň? Je to exploze - nebo je to superman? Víceméně ano. Je to muž Beran, což je dost blízko. Doufejme, že víte, co hledáte. Jestli je to vzruch, od Berana ho dostanete fůry a zřídka nastane nudná chvíle. Ale jde-li vám o bezpečí a pohodu konejšivé lásky, jste na špatné adrese.
Tento muž vás v jedné minutě omráčí vášnivým žárem a v příští bude chladný jako medvěd. Pokud ho urazíte nebo ztratíte jeho zájem, okamžitě jeho vřelou, impulzivní povahu zmrazíte. Zažehnout ji znovu může znamenat začít úplně od začátku..Muži Berani srší nápady a tvůrčí energií. Udržet s nimi krok bude možná dost únavné, ale měla byste se o to snažit. Aspoň v duševní oblasti. Mají totiž ve zvyku nechávat loudy za sebou a neohlížet se.

*My world*

28. ledna 2012 v 15:49 | *Michelle*
Ahoj.. tk zase něco po dlouhý době přidám.Bude tdy nová rubrika - Charakteristika znamení.Do ní budu postupně přidávat články s popisem všech znamení.Potom tdy bude další nová rubrika - Básničky.Sem budu přidávat různou cizí tvorbu, kterou najdu a bude se mi líbit..... No to je asi tak všechno tk zatím. *Michelle*

*Osudové vteřiny.. (č.3)* část druhá

12. ledna 2012 v 18:47 | *Michelle* |  *Osudové vteřiny..*

*Osudové vteřiny.. (č.3)* část druhá

Naposledy se Jenny podívala na sluneční paprsky a potom zavřela své slzavé oči.Šátek i vlasy jí vlály za ní a v hlavě jí proběhly záblesky z jejího života.. Před očima se jí nejprve zjevila tvář jejího zesnulého staršího bratra.Potom se jí vybavila scénka při jeho osudovém závodu.Před očima jí šlehaly plameny ohně, které v ten den viděla.

*Osudové vteřiny.. (č.3)* část první

8. ledna 2012 v 17:38 | *Michelle* |  *Osudové vteřiny..*


*Osudové vteřiny-č.3* část první

Jakmile si na to Matěj vzpomněl, vyběhl na velký kopec v okolí.Zastavil se až nahoře a na chvíli zavřel oči.Jeho tělo se z nějakého důvodu třáslo a jediné, co Matěj slyšet byl tlukot jeho srdce.Snažil se uklidnit a ty nejčernější myšlenky nechat v tom nejhlubším koutku své mysli.