Únor 2012

*Znamení: střelec (žena)*

17. února 2012 v 1:24 | *Michelle* |  _Charakteristika znamení_
To co je napsaný v závorkách fialově jsou moje poznámky, vzhledem k tomu, že i já sama jsem střelec(: No a musím říct, že ta charakteristika na mě celkem ( sakra! celkem dost) sedí.

Střelec(žena)

Neříká vždycky věci, které chcete slyšet. Většinou se vám při jejích pozoruhodných, kategorických výrocích a zahanbujících otázkách naježí vousy.

(občas řeším vážně ty největší hovadiny co mě napadnou, ale to proto, protože jsem někdy až moc zvědavá... nebo se zkrátka nudím, he)

Ale čas od času řekne něco tak výjimečného a nádherného, že se vám bude chtít zpívat.

(jop to je pravda.. občas ze mě vypadne i něco celkem pozoruhodného, až jsem z toho sama mimo)

Ženy v tomto znamení jsou nezdolné optimistky.

(heh, jojo.. bývávalo.. ale potom jsem vyrostla a stala se realistkou jako prase)

Dotkne se vás, když vám vaše partnerka řekne, že by si přála, abyste více vydělával, ale potom dodá: "Samozřejmě hodně peněz dělá z lidí sobce. Možná máme štěstí, že jsme chudí." Přiznávám, že je to trochu kulhavý optimismus, ale zvyknete si.
Tato dívka vám nikdy nezalže.

(Samozřejmě. Protože jsem se naučila lhát tak dobře, až se z toho stává nefalšovaná-falešná pravda.)

Někdy si budete přát, aby to bývala udělala . (občas i jo)

Nekřičte na ni moc. (áno, páč to je pro mě až dost ohraná a známá situace, jsem zvyklá, nezabere to)

Urazíte ji a ona sama je také poněkud vznětlivá.

(mhhh, po fotrovi hádám)

Dívky narozené ve Střelci jsou známé svými záchvaty vzteku.

(to záleží na tom, o koho se jedná..)

Pravděpodobně bude žít sama.
(alelluja, lidi jsou svině)

Tyto dívky jsou velice nezávislé a obě pohlaví jsou podivně lhostejná k rodinným poutům.

(frašku rodinky mi necpěte, děkuji pěkně)

Možná je to proto, že tolik cestují a nedostanou se domů tak často, aby svou rodinu opravdu dobře poznaly.

(kéž bych mohla začít cestovat HNED teď...)

*Hodnotím blog - Izzie=) *

17. února 2012 v 0:43 | *Michelle* |  ♥Hodnotím blogy♥
1. Článečky = 10/10 .. krátký, stručný a pěkný doplňky k tomu :)
2. DESS = 9/10 ..v jednoduchosti je prostě krása ;)
3. Menu = 10/10 .. není přeplácaný a mě se líbí
4. Aktivnost = 10/10 .. akorát, tky u blogu nemůžem furt sedět 24hodin denně ne? :D
5. Komentiky = 9/10 ..normálka, dobrý ;) (je to stejně vedlejší ne?)
6. Ankety = 7/10 ..no koho zajímaj ankety když tam máš tak pěkný videa :D ? ;)
7. Celkový dojem = 10/10 .. zdá se to jako jednoduchý dess a dojem, ale určo to dalo pěknou práci, prostě pěkný
· Celkové hodnocení = 65/70 .. pěknej blog fakt že jo (i když já radši tmavší barvy) :)


*Znamení: střelec (muž)*

16. února 2012 v 23:35 | *Michelle* |  _Charakteristika znamení_

Střelec(muž)

Nechci vás odradit, ale muži ve znamení Střelce mají takový divný zvyk. Vyskočí na statného bělouše a vyrazí do ulic, přičemž mávají mečem a hájí vznešené ideály. Mají ještě jednu zvláštnost. Dělají kotrmelce jako cirkusoví klauni, klidně se skamarádí se slony a vousatou ženskou a rozjařeně pojídají cukrovou vatu.
Pomocí jistých manévrů můžete tohoto muže polapit. Ale nejdřív ho musíte dostat z toho bělouše, pryč od slonů a ta vousatá žena musí samozřejmě také zmizet. Vznešené ideály a cirkusy neposkytují dost času pro rodinný život, natož pro romantické vodění se za ruce.
V jedné věci máte výhodu. Po světě pobíhá tolik Střelců, že máte z čeho vybírat. Idealistické nadšení a zvídavost muže Střelce jsou nakažlivé. Přirozeně se jeho nevinná nevázanost může trochu vymknout z ruky. Například když vás v okamžiku bláznivého zbrklého veselí vyhodí do vzduchu - a zapomene vás chytit.


*Znamení: váhy (žena)*

16. února 2012 v 12:18 | *Michelle* |  _Charakteristika znamení_

Váhy(žena)

Tato žena může být roztomilá jako chlupatý bílý králíček a přesvědčivě vám šeptat do ucha všelijaké něžnosti. Může se oblékat do hedvábí a krajek a mít voňavé vlasy. Dokonce může vypadat jako panenka na hraní, kterou byste uzvedl jednou rukou. Ale přes všechnu ženskost a půvab nosí tato dívka kalhoty s překvapující nenuceností a perfektně jí padnou. Její duševní procesy jsou charakteristické mužskou logikou a vyrovná se vám v každé diskusi.
Většina žen ve Vahách projeví svůj důvtip, kdykoliv se naskytne téma, o kterém se dá diskutovat. Někdy předvede brilantní monolog, který může trvat i přes hodinu. V jeho průběhu se však pravděpodobně budete topit v jejím kouzlu. Za každou třetí větou vám uštědří nesnesitelně líbezný úsměv a vy nakonec změníte názor stejně snadno, jako ona mění pohlaví, když si na čas přivlastní mužská privilegia a potom se zas přemění v mazlivého králíčka. Přesvědčí vás pomocí čisté logiky.

*Znamení: váhy (muž)*

16. února 2012 v 12:05 | *Michelle* |  _Charakteristika znamení_

Váhy(muž)

Od tohoto muže dostanete spoustu rad. Bude mít perfektní řešení pro všechny vaše problémy a odpověď na každou otázku. Ale nemá cenu od něj očekávat, že bude odpovědí na vaše dívčí sny. Některé z nich změní a druhé zpochybní. Muž ve znamení Vah dovede být zatraceně svéhlavý a jeho zvyk všechno racionalizovat, včetně lásky, vás bude dohánět k šílenství - anebo vás donutí kapitulovat.
Přesto vás musím varovat - jakmile se chytíte do sítí jeho šarmu, nebude lehké se z nich vymotat. Dostat se z pasti na medvěda je proti tomu hračka. Když zkusíte utéct, přesvědčí vás, abyste zůstala, tak logickými a inteligentními argumenty, že proti nim nic nezmůžete, leda byste absolvovala právnickou fakultu na Harvardu. Kromě nepřekonatelné argumentace k vám také bude tak něžný a milý, že zapomenete na rozpory v jeho povaze, které vás předtím tak rozčílily. Potom se na vás usměje a uvnitř vás se něco stane. Srdce vám málem vyskočí z hrudi.


*Znamení: panna (žena)*

15. února 2012 v 12:43 | *Michelle* |  _Charakteristika znamení_

Panna(žena)

Představujete si dívku ve znamení Panny jako jemnou, panenskou děvu, čistou jako čerstvě napadlý sníh? Asi přijdete o pár iluzí. Není to žádná rusalka v průsvitném hávu, která klečí u jezera. Promiňte, že jsem vám zničila vaši představu.
Žena Panna dokáže opustit manžela kvůli muži, kterého potkala kdesi daleko za oceánem, porodit milencovo dítě, než se odhodlá k sňatku, a čelit nepřátelskému světu se vzpřímenou hlavou. To není zrovna panenský přístup.
Je pravda, že v zásadě je ostýchavá. O tom není sporu. Tyto dívky nepronášejí plamenné projevy na veřejnosti ani nerozbíjejí sekerami saloony v tažení proti pití alkoholu. Rovněž se nedostávají do vězení za řízení v podnapilém stavu. Ale žena Panna je žena. Zná všechny nezbytné lsti a zbraně, včetně odhodlání dosáhnout štěstí, ať ji cesta k němu zavede kamkoliv. Kvůli pár pichlavým trnům podél cesty neomdlí ani nebude zoufale volat o pomoc.
Jak jednou přijme lásku jako opravdovou a ideální, čistota vztahu podle jejího vlastního konceptu převáží nad všemi právními dokumenty světa. Jakmile je láska Panny zažehnuta, rozžhaví se do běla a vášně ostatních znamení se její intenzitě a jedinečnosti nemohou rovnat. Ovšem vzplanutí takové lásky může trvat dost dlouho.

*Znamení: panna (muž)*

15. února 2012 v 12:32 | *Michelle* |  _Charakteristika znamení_

Panna(muž)

Raději bychom s tím měli hned vyjít na světlo. Jestli vaše srdce hladoví po romantických snech a pohádkách, neupínejte své naděje na muže Pannu, nebo proděláte ostrou redukční dietu. Milostná romance s Pannou může sentimentálně založenou dívku pěkně zchladit a zpravidla to bolí.
Tento muž žije téměř výhradně na praktické materiální úrovni a pro abstrakce pohádkové lásky nemá moc pochopení. Není to typ, který by zpíval serenády pod vaším oknem. Budete dlouho čekat osamocená na balkoně zalitém měsíčním světlem, než k vám začne šplhat po konstrukci pro popínavé růže (nebo po požárním žebříku).
Druh lásky, který se projevuje dramatickými city, sentimentálními sliby, slzavými vyznáními a rozbředlou náklonností, nejenže nechává muže Pannu chladným, ale může ho natolik vystrašit, že chytí nejbližší autobus nebo vlak pryč z města.
V lásce hledají Panny spíš kvalitu než kvantitu. Protože kvalita je těžko k mání v každé kategorii, nemají moc opravdových milostných vztahů, a ty, které prožijí, jsou většinou nějakým způsobem nešťastné nebo smutné. Jejich reakce na takové zklamání je pohroužit se do nejobtížnější možné práce, stranit se veškeré společnosti a příště být nejméně dvakrát tak opatrný.


*Znamení: lev (žena)*

14. února 2012 v 20:26 | *Michelle* |  _Charakteristika znamení_

Lev(žena)

Jedna věc, kterou žena Lev pravděpodobně vlastní, se vám nebude líbit. Album fotografií a upomínek všech jejích bývalých nápadníků. Nemá cenu zkoušet ji přinutit album spálit, protože Lvice je sentimentální.
Není to čekanka. Je to slunečnice. S největší pravděpodobností je neuvěřitelně oblíbená, a jestli chcete, aby se s nížila k tomu, že bude po zbytek života užívat vaše jméno, budete mít hodně konkurentů.
Zřejmě bude ve společnosti jedničkou a bude shlížet na ostatní ženy jako královna, ale s tak odzbrojující vřelostí a tak nádherným úsměvem, že to nikomu doopravdy nevadí.
Příroda obdařila Lvici takovým temperamentem, chytrostí, půvabem, krásou a sex-appealem, že by stačily aspoň pro tři ženy, a ještě by zbylo. Jste-li obětí komplexu méněcennosti, raději byste měl zaměřit zrak na ptáka s méně oslnivým peřím. Nečekejte, že z ní uděláte poslušnou malou hospodyňku, která vám visí na rtech a hltá každé slovo. Muž, který čeká, že mu dívka Lev bude sedět u nohou a zbožňovat ho, je blázen. Považujte se za šťastného, když vám vyjde vstříc na půl cesty, bude vás respektovat, bude ochotná být vaší partnerkou a dovolí vám ji citově vlastnit. Vždyť už tím, že svolila, abyste ji miloval, vás prakticky povýšila do rytířského stavu.

*Znamení: lev (muž)*

14. února 2012 v 19:58 | *Michelle* |  _Charakteristika znamení_

Lev(muž)

Tohoto muže můžete spatřit, jak se vyhřívá v jasném slunečním světle nebo pronáší květnaté projevy, ale nebude to o samotě v poušti. Nejspíš to bude na jevišti před publikem zbožňujících přátel a příbuzných. Jeho peníze sice možná přijdou vniveč, ale jeho líbeznost určitě ne, protože bude mít vždy diváky.
A to je v kostce vše. Tajemství, jak vlákat Lva do tenat, je prosté. Buďte jeho publikem. Na rozdíl od váhavých mužů v Panně a Vodnáři váš partner Lev rád podlehne svodům romantické lásky, pokud budete hrát správnými kartami, zbožňovat ho, lichotit mu a vážit si ho.

Je to oslnivý srpnový muž? Vezměte si tmavé brýle a poddejte se jeho zářivým slunečním paprskům. Nebo je to jeden z mírných a tichých Lvů? Nepodlehněte snadno jeho uhlazené mírnosti. Pohladíte-li ho proti srsti, začnou létat jiskry. Pamatujte si, že pouze hraje roli poddajné duše. Za zdvořilými způsoby a trpělivým klidem doutná oheň hrdé důstojnosti a arogantní marnivosti, který vzplane a spálí každou ženu, jež je natolik naivní, že si myslí, že ho může ovládat.
Lev bude dvorný a galantní nápadník, který vás bude něžně chránit a sentimentálně milovat. Nebudete potřebovat strojit na něj důmyslné léčky, abyste ho svedla k milostným hrátkám.

*Vzpomínky*.. (č.2)

7. února 2012 v 21:49 | *Michelle* |  *Vzpomínky*..

♥Vzpomínky♥..

Po dlouhé chvíli, co jsem mluvil o svém životě jsem se na chvíli odmlčel.Přemýšlel jsem, jak se mám začít Emily nenápadně vyptávat na její život, když v tom na nás zafoukal studený větřík a Emily se vedle mě zachvěla.Okamžitě jsem si uvědomil, že jí musí už být pořádná zima a přehodil jsem přes ní svou bundu.V okamžiku kdy jsem přes ní přehazoval svou bundu jsem si všiml, že má na rameni vytetované nějaké jméno.Ve tmě jsem ho moc dobře neviděl, ale myslím, že to bylo stejné jméno, které bylo napsané na té fotce, co Emily tak pevně tiskla v ruce..totiž Jake…

*citát(y)*

7. února 2012 v 21:42 | *Michelle* |  *Básničky a citáty** Znamení: rak (žena)*

7. února 2012 v 21:29 | *Michelle* |  _Charakteristika znamení_

Rak(žena)

Nedělejte si iluze. Ze začátku vám bude dělat potíže se rozhodnout, jestli je vaše dívka Rak něžná měsíční víla nebo potřeštěná holka. A nakonec to stejně nebudete vědět.
V deštivé sezóně vás utopí ve svém smutku. Když se slunce opět vynoří zpoza mraků, odrovná vás smíchem a dojme vás svou něhou. Její nálady se podobají starým němým filmům, kde se prolíná hysterický humor s krvákem a celý příběh doprovází živá hra na piano.
Pochopitelně se jí nemůžete dívat pod matraci, dokud se s ní neoženíte. Potrpí si na skromnost. Ale můžete se vsadit, že tam má starou punčochu napěchovanou bankovkami a mincemi. Vaše úspory jí asi budou neobyčejně zajímat a peníze se stanou oblíbeným tématem konverzace. Pokud žádné nemáte, nebude na vás shlížet s pohrdáním, pokud jste typ muže, který se je snaží získat. Pomůže vám je vydělat a ušetřit, ale když dojde na jejich zbytečné vyhazování, jste v tom sám. Nepřehánějte to, protože jinak uvidí, že vaše společné finanční zabezpečení se rozplývá v nenávratnu. Když této dívce věnujete velmi nákladný dárek a ona řekne: "Neměls to dělat," myslí to úplně vážně.