Březen 2012

*My Music*

20. března 2012 v 22:24 | *Michelle* |  ♫Music♫
Dlouho sem nepřidala žádný písničky, takže tady je 5 písniček, který taky poslouchám.. Poslouchám skoro všechno :p


*Znamení:ryby (žena)*

20. března 2012 v 22:06 | *Michelle* |  _Charakteristika znamení_

Ryby(žena)

Fronta se řadí zprva. A prosím vás, netlačte se. Možná se žena Ryba nedostane na každého, ale to není důvod k neukázněnosti. Musíte čekat, až na vás přijde řada, a doufat, že budete mít štěstí.
Není divu, že je tak žádaná. Tato žena zřídka zkouší zastínit svého muž, ať je vdaná nebo svobodná. Nemá ani v nejmenším žádnou skrytou touhu ho ovládat. Nechá ho, aby ji přitáhl židli, pomohl do kabátu, zapískal na taxík, zapálil jí cigaretu a mluvil do sytosti o tom, jak je báječný. Jediné, co od něj chce, je, aby ji chránil a opatroval.
Žena Ryba si myslí, že její druh, milenec, přítel, bratr, otec - vlastně každý muž - dokáže porazit celý svět s jednou rukou uvázanou za zády, a je třeba jen překvapivě málo této dojemné víry, aby ho přesvědčila o tomtéž. A vy se divíte, proč je tak oblíbená?V zimě nosí chlupaté palčáky z angorské vlny. Na jaře si obléká hezké nabírané sukně. V létě ji uvidíte v bikinách. Na podzim bude vypadat k zulíbání, až bude sedět vedle vás na fotbalovém zápase s rukama ve vašich kapsách, aby ji nezábly, a bude se vyptávat na skóre.

*Znamení: ryby (muž)*

20. března 2012 v 22:01 | *Michelle* |  _Charakteristika znamení_

Ryby(muž)

William Shakespeare byl Býk, ale zanechal tuto zprávu pro všechny ženy, které zamýšlejí začít si něco s mužem ve znamení Ryb: V záležitostech mužů je proud,
který, zachycený za přílivu, vede ke štěstí;
však je-li promeškán, celá plavba jejich života
je odsouzena k mělčinám a strázním.
Máte-li v úmyslu se zamilovat do muže narozeného v Rybách, měla byste si tyto verše nalepit na zrcátko, kde byste je viděla pokaždé, když si chcete přepudrovat nos. Mohou totiž rozhodnout o vaší budoucnosti.
Zkuste rozluštit povznesený stav své mysli a ujistěte se, že Ryba, se kterou se chystáte zaplavat si při měsíčku, ví, kdy nastává příliv. Pokud ho tento muž nevidí, protože má oči zalepené hvězdným prachem, musím vás varovat, že neptunovské mělčiny mohou vyústit ve velmi skličující trápení, jaké si těžko dovedete představit.

*Hodnotím blog - HanisShka *

20. března 2012 v 14:32 | *Michelle* |  ♥Hodnotím blogy♥

*Hodnotím blog - HanisShka *

1. Dess - 6/10 - já mám radši trochu jiný, ale tky pěkný ;)
2. Menu - 8/10 - Zajímavý, hezky udělaný.
3. Ikonka - 10/10 - Seš šikovná na grafiku.
4. Články - 10/10 - Né moc dlouhý a doplňky k tomu..Co dodat?
5. Tvoje tvroba - 10/10 - Líbí se mi, jak píšeš proto 10ka. ;)
6. Celkový dojem - 8/10 - Nějak mi tam zanikl ten nápis, ale jinak pěknej blog. Můj názor :)
Celkové hodnocení - 52/60 - Celkem hodně dobrý, máš pěknej blog, toť vše ;)
(Celke stručný hodnocení:D prostě tky hezkej blog.)
blog -> http://hanulinkas2.blog.cz/


*Hodnotím blog - Christine*

14. března 2012 v 22:03 | *Michelle K.* |  ♥Hodnotím blogy♥

*Hodnocení blogu-Christine*

1) Dess= 10/10 - Tvůj dess se mi fakt líbí *.* Mám ráda černou společně s rudou, fakt pěkný barvy ;)
2) Menu = 10/10 - Mě se podobný menu jako máš Ty líbí, protože to není tk přeplácaný a je to pěknej styl písma.
3) Články= 9/10 - Taky pěknej styl písma akorát takový malinký, ale i tak pěkný ;) plus pěkný picty videa atd.
4) Tvoje tvorba = 10/10 - Do Tvýho hodnocení dávám jiný věci, protože každej blog má něco svýho zajímavýho a u Tebe mě zaujala ta vlastní tvorba.Proto tky 10ka ;)
5) Tvoje ikonky= 10/10 Jop takový bych tky chtěla umět :D Pěkný.
6) Komentáře= 9/10 - Máš hodně komentářů ale jako hej lidi takej blog si zaslouží aspoň 20 komentářů! :D
7) První dojem= 10/10 Hned mě to všechno zaujalo ty barvy ten dess to písmo no prostě jeden z nejlepších blogů, co sem hodnotila.
Celkové hodnocení= 68/70 - Jedno z nejlepších hodnocení.Tvlj blog je prostě pěknej neni co dodat (ehm asi se du zahrabat, že se svym blogem si dovoluju komentovat takovj blog jako máš Ty :D)
odkaz blogu -> http://l-zeryk.blog.cz/


*Znamení: kozoroh (žena)*

5. března 2012 v 21:55 | *Michelle* |  _Charakteristika znamení_

Kozoroh(žena)

Typická žena Kozoroh neexistuje. Může to být kurátorka v muzeu, která nosí babiččiny brýle, nebo tanečnice, která nosí z legrace fíkový list. Uvidíte ji na rodičovské schůzce či jak smaží hamburgery v kavárně nebo organizuje největší dobročinný ples ve městě. Žena Kozoroh může být ozdobou společenských rubrik v novinách, zdrženlivě se usmívat za zády manžela, který kandiduje ve volbách, nebo přelévat záhadné tekutiny ve zkumavkách. Ale ať dělá či nosí cokoliv, její činnost i tajné cíle bude řídit Saturn.Dovede být super ženská, koketní a okouzlující natolik, aby se s ní muž cítil jako ohromný medvěd grizzly, který ji ochrání před studeným krutým světem. Nebo může být ledová, zamlklá a povznesená, bezpečně usazená na svém mramorovém piedestalu a vyzývající vás, abyste svou chytrostí získal její ušlechtilou ruku.


*Znamení: kozoroh (muž)*

5. března 2012 v 21:49 | *Michelle* |  _Charakteristika znamení_

Kozoroh(muž)

Má kolem sebe cihlovou zeď, kterou si sám postavil. Je ostýchavý, ale silný a odolný. Je příjemný, ale sveřepě ctižádostivý. Jako legendární mlčenlivý rozvážný kovboj dává Kozoroh zdánlivě přednost samotě. Není to tak docela pravda.V skrytu duše touží po obdivu. Hrozně rád by vzrušoval publikum akrobacií na visuté hrazdě. Ve svých tajných snech je nenapravitelný romantik, ale Saturn ho spoutává. Tato planeta přísné kázně vyžaduje vyrovnané chování, praktické činy a vážné úmysly. To je kříž, který musí nést, a často je příliš těžký. Někdy zakrývá svou frustraci strohostí a někdy vás překvapí nečekaným, protismyslným humorem, i když je to vždy poťouchlý ironický druh.
Otočte vyrovnaného spolehlivého Kozoroha naruby a najdete veselého něžného snílka, který touží, aby mu vítr čechral vlasy, a je omámen sladkou vůní komplimentů, který hladoví po vzrušení a žízní po dobrodružství.